Indiáni jsou tady :-)


Možná každý kluk, možná každá holka, ale určitě každý táta, děda snil být jako dítě indiánem. Indiány pro svět objevil Kryštof Kolumbus a vlastně to tak celé popletl, když si u břehů Ameriky myslel, že se dostal do Indie. V knihovně žádného kluka nechyběla alespoň jedna „indiánka“, která svého čtenáře přenesla do světa indiánů, kovbojů, psanců a salonů s půvabnými dívkami. Na stránky knih tak vtrhli postupem časů hrdinné a čestné kmeny Apačů, Mohykánů, Meskalérů a bojovné kmeny Ponků , Siouxů či Kajovů. Kdo nerad ztrácel čas nad knižkou, ten se mohl vydat do kina, kde na filmovém plátně dostal knižní hrdina tu správnou podobu, ať to byl Vinetou nebo Old Shaterrhand nebo prostořeký Sam Hawkins.

A pak už bylo jen zvolit si ve své fantazii cestu indiána a kovboje na té čestné straně zákona nebo se stane psancem a padouchem na straně druhé. A po návratu ze školy hurá ven a řádit venku s kámošema v duchu „Divokého západu“. Indiánská čelenka, případně „vypůjčená“  tužka na oči nebo rtěnka straší ségry, protože každý správný indián na válečné stezce musí být i řádně zmalován,  kovbojský klobouk, laso, luk a šípy to byla zcela běžná výbava pro odpoledne v indiánském duchu. Maminka, která uměla ušít barevný indiánský kostým byla poklad a táta nebo děda, který uměl pomoci při výrobě indiánských zbraní byl prostě super. Indiánský pokřik byl nedílnou součástí každé takové výpravy a dobrodružství a při vymýšlení indiánských jmen fantazie neznala hranic. A když se ke hře přizvaly i holky, tak byl svět indiánů komplet, protože Nčoči nebo Ribanna nemohla chybět.

Zábava na svatbu pro děti - Párty KLOKOČKA

I když z kluků a holčiček jsou už tátové a mámy a uběhlo pár let, i v dnešní době odkaz Karla Maye, autora těch skvělých knih, žije dál a v dětských světech ožívají i další hrdinové a hrdinky, mezi nejznámější patří třeba indiánská princezna Pocahontas.

Už si nemusíte „půjčovat“ šminky od starší ségry, protože existují barvy na obličej, se kterými jsou dělat divy, můžete se tak stát indiánem na válečné stezce, můžete mít tvář plnou šrámů a jizev utržených v bojích s padouchy. Indiánské a kovbojské kostýmy patří do každé půjčovny kostýmů a to nejen v dětském provedení, ale i jako kostýmy pro dospělé.

Zábava pro děti na svatbě - párty KLOKOČKA Zábava pro děti na svatbě - párty KLOKOČKA

Indiáni žili v pueblech, žádná překážka jim nebyla cizí, uměli jezdit na divokých koních bez sedla, uměli se plížit potichu stejně jako šelma a stejně tak uměli i zaútočit. Krajina okolo nich byla samá skála a náročný terén.

Ale věřte, že za kompletním indiánským snem nemusíte jet až do daleké Ameriky, do země kde indiáni stále žijí a udržují svoji kulturu. Úžasný svět indiánů umí přinést i Párty Klokočka a to se vším co k tomu patří. Naše malířky z vás udělají indiána, kovboje, půvabnou indiánku, šamana, indiánskou babičku… Umíme vám půjčit i indiánský kostým, stejně tak můžete být kovbojem, texaskou pěnicí, šerifem nebo padouchem na druhé straně zákona. Jako jediní v ČR máme úžasné indiánské hrací centrum – nafukovací PVC atrakci, která může být součástí každé akce pro děti, dětského tábora atp.

Zábava na svatbu pro děti - Párty KLOKOČKA Zábava na svatbu pro děti - Párty KLOKOČKA

Chcete mít event v duchu desperátů, indiánů a vyhlášených saloonů? To všechno dovedeme – umíme facepaiting nebo pro odvážnější bodypainting.

Chcete si vyzkoušet lasování, ve kterém byli indiáni i kovbojové mistři? Není problém, seženeme toho správného animátora, který vás to naučí. To vše a ještě více na www.partyklokocka.czExport do PDF

článek zobrazen: 3299x

Přihlaste se k odběru Novinek e-mailem!

Zadejte svůj e-mail:

KONTAKT INFO

 • Telefon

  +420 777 16 23 11

 • Adresa

  PÁRTY KLOKOČKA sro, U Průhonu 15/1368, 170 00 Praha 7 - Holešovice

 • E-mail

  info@partyklokocka.cz

POSLEDNÍ ČLÁNKY

NAŠE PROJEKTY

 • Nabídka party služeb - registruj se také ty!
 • bodypaiting a malování na obličej
 • Doprovodny program na akce
 • Narozeninová oslava
Copyright © 2010-2020 - IamWRS vyroba-www.cz